110 | JARNÍ KRAJINA
KERHART Oldřich (1895 – 1947)
vyvolávací cena: 10 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:32 kontrola změn aktuální cena: 10 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 07:42 14773 10 000 CZK Olej na překližce, 24 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. Kerhart.