111 | KARLŮV MOST/KRAJINA
KERHART Oldřich (1895 – 1947)
vyvolávací cena: 15 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:34 kontrola změn aktuální cena: 15 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:49 14773 15 000 CZK Olej na překližce, oboustranná malba, 64,5 x 100 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole O. Kerhart 39.