026 | Z PASTVY
KIRNIG Alois (1840 – 1911)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
26.6., 07:32 14773 27 000 CZK 26.6., 20:50 14773 27 000 CZK 24.6., 00:07 14593 26 000 CZK 26.6., 07:32 14773 26 000 CZK 23.6., 01:40 14593 25 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 45 x 33 cm, rámováno, signováno vlevo dole A. Kirnig.