167 | KRÁSKY
KOBLASA Jan (1932 – 2017)
vyvolávací cena: 20 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:26 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardTuš na papíře, 58 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole JK 866. Zezadu na krycím kartonu opatřeno autorským přípisem.
Jan Koblasa, Retrospektiva, Jízdárna Pražského hradu, Praha, 2012