011 | HRA S ANDĚLEM
KODET Kristián (1948)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
26.6., 20:19 14593 17 000 CZK 26.6., 20:21 14593 17 000 CZK 26.6., 07:30 14773 16 000 CZK 23.6., 01:38 14593 15 000 CZK 21.6., 15:45 14773 14 000 CZK 22.6., 10:40 14593 14 000 CZK 22.6., 10:40 14773 13 000 CZK 22.6., 10:40 14593 12 000 CZK Olej na sololitové desce, 20 x 25,5 cm, rámováno, datace 1997, signováno vpravo dole Kodet 97.