013 | V EGYPTSKÉM CHRÁMU
KOHL Ludvík (1746 – 1821)
- dosažená cena: 96 000 CZK
dosažená cena: 96 000 CZK
26.6., 20:07 4628 96 000 CZK 26.6., 20:24 4628 96 000 CZK 26.6., 17:52 13418 94 000 CZK 26.6., 07:30 14773 92 000 CZK 22.6., 10:42 14593 90 000 CZK Olej na dřevěné desce, 49 x 71 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ludvík Kohl.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5.4. - 27. 5. 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5.4. - 27.5. 2012, s. 20.