081 | AKT ŽENY
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 200 CZK
dosažená cena: 200 CZK
24.6., 16:21 14773 200 CZK 26.6., 22:40 14773 200 CZK 24.6., 13:55 16428 100 CZK Tužka na papíře, 21x 14,5 cm, rámován, pod sklem, signováno vpravo dole O. K.