073 | BOROVÝ LES
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
24.6., 22:18 12994 3 000 CZK 26.6., 22:24 12994 3 000 CZK Olej na kartonu, 45,5 x 36 cm, rámováno, datace 1918, signováno vpravo dole Ol. Koníček 1918.