072 | ČÍŽKOVA SKÁLA
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
26.6., 22:21 6829 3 000 CZK 26.6., 22:23 6829 3 000 CZK Olej na lepence, 27,5 x 34,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ol. Koníček.