KONÍČEK Oldřich (1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň u Poděbrad)
vyvolávací cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na překližce, 50 x 67 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo r. 1908, signováno vlevo dole Koníček Old. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.