082 | SEDÍCÍ ŽENA S KNÍŽKOU
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
26.6., 22:15 19608 3 000 CZK 26.6., 22:42 19608 3 000 CZK Olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole O. Koníček.