070 | STARÁ AMFITEÁTR VE VERONĚ
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
26.6., 08:22 14773 10 000 CZK 26.6., 22:18 14773 10 000 CZK 26.6., 08:16 5469 9 500 CZK 26.6., 08:22 5469 9 500 CZK 26.6., 08:22 14773 9 000 CZK 26.6., 07:38 14773 8 000 CZK 12.6., 09:23 5469 7 500 CZK 25.6., 10:14 5469 7 500 CZK 25.6., 10:14 14773 7 000 CZK 24.6., 16:20 5469 6 000 CZK 24.6., 16:20 14773 5 500 CZK 24.6., 16:20 5469 5 000 CZK 24.6., 16:20 14773 4 800 CZK 23.6., 09:03 5469 4 600 CZK 23.6., 09:03 14773 4 400 CZK 22.6., 10:20 5469 4 200 CZK 22.6., 10:20 14773 4 000 CZK Olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Ol. Koníček.