075 | Z ALBANIE
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
26.6., 07:39 14773 15 000 CZK 26.6., 22:28 14773 15 000 CZK Olej na plátně, 58 x 72 cm, rámováno, datace 1917, signováno vlevo dole Koníček 17.