Uhel na papíře, 51 x 41 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno dole uprostřed J. Kotík. Publikováno: Iva Mladičová, Jan Kotík 1916 - 2002, NG v Praze, 2011, str. 322, č. kat. 508.