094 | BEZ NÁZVU
KOTÍK Pravoslav (1889 – 1970)
vyvolávací cena: 12 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:00 kontrola změn aktuální cena: 12 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:47 14773 12 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 32 x 24,5 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole P. Kotík 64.
Provenience:
Z majetku rodiny.