095 | VOZKA
KOTÍK Pravoslav (1889 – 1970)
vyvolávací cena: 20 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:02 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na lepence, 22 x 27 cm, rámováno, signováno vlevo dole P. K.