Olej na lepence, 20 x 28 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole J. Král Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: XV. výstava Goltzova tvrz, k výročí 110 let od úmrtí Julia Mařáka, 1. 5. 7. 6., 2009. Publikováno: XV. výstava Goltzova tvrz, k výročí 110 let od úmrtí Julia Mařáka, 1. 5. 7. 6., 2009, s. 33