165 | HUDEBNÍ MOTIV
KRISTOFORI Jan (1931 – 2004)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:22 kontrola změn aktuální cena: 5 000 CZK arrow_upwardarrow_downward27.6., 09:24 19608 5 000 CZK Kombinovaná technika na sololitové desce, 20 x 20 cm, rámováno, datace 1996, signováno vpravo dole K 96.