059 | MOTIV Z FLORENCIE
KUBIŠTA Bohumil (1884 – 1918)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
26.6., 21:56 4628 21 000 CZK 26.6., 17:21 19608 20 000 CZK Lept na hedvábí adjustovaném na papíře, 26 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1907, značeno dole uprostřed v desce Bohumil Kubišta 1907, zezadu opatřeno výstavním štítkem. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Magdaleny Nešlehové.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. – 1.11. 2015, str. 736.
Mahulena Nešlehová, Bohumil Kubišta, Odeon, 1984, soupis č. 32.