173 | ESS POHYB
KUČERA Zdeněk (1935 – 2016)
vyvolávací cena: 50 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:38 kontrola změn aktuální cena: 50 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:57 14773 50 000 CZK Akryl na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, datace 2015, signováno zezadu ZK/2015, přiložen certifikát pravosti.
Provenience:
Z pozůstalosti autora.
Vystavováno:
Im memoriam, Galerie Zet, Velká Bystřice, 2018.
Zdeněk Kučera – výstava obrazů, Galerie Litera, Praha, 2019