172 | PLAVKYNĚ
KUČEROVÁ Alena (1935)
vyvolávací cena: 13 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:36 kontrola změn aktuální cena: 18 000 CZK arrow_upwardarrow_downward25.6., 07:41 20505 17 000 CZK 21.6., 18:34 29149 16 000 CZK 21.6., 10:57 14773 15 000 CZK 19.6., 13:02 20505 14 000 CZK 12.6., 11:56 3797 13 000 CZK Tisk z perforovaného plechu na papíře, 49,5 x 67,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1980, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1980, list č. 2/60.