124 | Z ČEKANOVA
KUNC Jaromír (1900 – 1971)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:00 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jan Kunc.