180 | HEAT WAWE
KUNC Karen (1952)
vyvolávací cena: 100 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:52 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLitografie na papíře, 13,5 x 24 cm, rámováno, pod sklem, datace 1960, signováno vpravo dole Karen Kunc 960.