170 | KOMPOZICE
KYNCL František (1934 – 2011)
vyvolávací cena: 8 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:32 kontrola změn aktuální cena: 8 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardKvaš na kartonu, 30,7 x 22,7 cm, rámováno, datace 1987, signováno zezadu F. Kyncl 87.