015 | POHLED NA JEZERO
LEPIÉ Ferdinand (1824 – 1883)
- dosažená cena: 58 000 CZK
dosažená cena: 58 000 CZK
23.6., 01:39 14593 58 000 CZK 26.6., 20:28 14593 58 000 CZK 22.6., 10:14 14773 56 000 CZK Olej na plátně, 68,5 x 97 cm, rámováno.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.