150 | LEŽÍCÍ AKT
LEXA Rudolf (1915 – 2003)
vyvolávací cena: 10 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:52 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na sololitu, 49,5 x 64 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole Rud Lexa 34.