143 | PATRES DES SOCIATE JESU
LHOTÁK Kamil (1912 – 1990)
vyvolávací cena: 7 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:38 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardTuš na papíře, 8,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole Lhoták 24.