104 | PŘED BOUŘÍ
MACOUN Gustav (1892 – 1934)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:20 kontrola změn aktuální cena: 28 000 CZK arrow_upwardarrow_downward22.6., 10:24 14773 28 000 CZK Olej na plátně, 60,5 x 70,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole G Macoun.