102 | STARÁ PRAHA
MACOUN Gustav (1892 – 1934)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:16 kontrola změn aktuální cena: 32 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 13:48 14593 31 000 CZK 21.6., 10:48 14773 30 000 CZK 24.6., 00:14 14773 30 000 CZK 24.6., 00:14 14593 29 000 CZK Olej na lepence, 62,5 x 74 cm, rámováno, signováno vpravo dole GMacoun.