061 | PIEROT A KOLOMBINA
MAKO Sergej Alexandrevič (1885 – 1953)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
26.6., 20:06 9037 45 000 CZK 26.6., 22:00 9037 45 000 CZK 21.6., 10:45 14773 44 000 CZK 26.6., 20:05 14773 44 000 CZK 26.6., 20:05 9037 43 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 31 x 19,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole S. Mako.