062 | PIEROT A KOLOMBINA
MAKO Sergej Alexandrevič (1885 – 1953)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
26.6., 20:06 9037 50 000 CZK 26.6., 22:02 9037 50 000 CZK 21.6., 10:45 14773 49 000 CZK 26.6., 20:06 9037 49 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 30 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole S. Mako.