175 | UNTITLED (8488)
MARC Robert (1943 – 1993)
vyvolávací cena: 140 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:42 kontrola změn aktuální cena: 140 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 07:48 14773 140 000 CZK Olej na plátně, 100 x 100 cm, signováno dole uprostřed ROBERT MARC.