109 | ZA VSÍ
MARVÁNEK Otakar (1884 – 1921)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 65 000 CZK
Olej na plátně, oboustranná malba, 61,5 x 77 cm, rámováno, datace 1910, signováno vlevo dole Marvánek 10.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu 4. 9. - 1. 11. 2015, s. 448.