134 | VESNICE V ÚDOLÍ
MIKESKA Riko (1903 – 1983)
vyvolávací cena: 1 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:20 kontrola změn aktuální cena: 1 000 CZK arrow_upwardarrow_downward27.6., 09:22 19608 1 000 CZK Olej na desce, 37,5 x 51,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole RM.