114 | ŽENSKÝ AKT
MINÁŘ Karel (1901 – 1973)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- dosažená cena: 28 000 CZK
Olej na plátno, 81 x 69 cm, rámováno, datace 1924, signováno vpravo uprostřed KAREL MINÁŘ 24.
Vystaveno a publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 154/155.