178 | OČEKÁVÁNÍ
MOCEK Jiří (1945)
vyvolávací cena: 20 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:48 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole Mocek 00, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.