177 | PŘÍBĚH (NOCTURNO)
MOCEK Jiří (1945)
vyvolávací cena: 18 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:46 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 55 x 71,5 cm, rámováno, datace 1997-1998, signováno vlevo dole Mocek 97-8, Zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.