105 | ZÁLIV
MOKRÝ František Viktor (1892 – 1975)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:22 kontrola změn aktuální cena: 28 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:14 14593 28 000 CZK Olej na plátně, 45 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole MOKRÝ.