121 | KOŇSKÝ POVOZ
MORAVEC Alois (1899 – 1987)
vyvolávací cena: 15 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:54 kontrola změn aktuální cena: 15 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 52,5 x 70 cm, rámováno, datace 1941 signováno vpravo dole Alois Moravec 41.