120 | KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V TRHOVÝCH SVINECH
MORAVEC Alois (1899 – 1987)
vyvolávací cena: 14 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:52 kontrola změn aktuální cena: 14 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 06:34 14773 14 000 CZK Olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole 39 Alois Moravec, zezadu na rámu štítek č. 8, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením.