031 | PLAKÁT PRO SLOVANSKOU EPOPEJ
MUCHA Alfons (1860 – 1939)
- dosažená cena: 130 000 CZK
dosažená cena: 130 000 CZK
26.6., 21:02 4628 130 000 CZK 26.6., 21:08 4628 130 000 CZK 26.6., 21:01 14593 120 000 CZK 26.6., 21:02 4628 120 000 CZK 26.6., 21:00 14593 110 000 CZK 26.6., 21:00 4628 100 000 CZK 26.6., 20:59 14593 98 000 CZK 26.6., 20:59 4628 96 000 CZK 26.6., 20:58 14593 94 000 CZK 26.6., 20:55 4628 92 000 CZK 24.6., 00:08 14593 90 000 CZK 26.6., 07:32 14773 90 000 CZK 23.6., 01:41 14593 82 000 CZK Litografie na papíře adjustovaném na plátně, 143 x 96,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1928, značeno vpravo dole v desce Mucha VII 28.