118 | ODPOČINEK U KÁVY
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
vyvolávací cena: 30 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:48 kontrola změn aktuální cena: 30 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 07:43 14773 30 000 CZK Olej na plátně, 58,5 x 53 cm, rámováno, datace 1922, signováno vpravo dole MULTRUS 22.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2014.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2014, s 61.