117 | VE ŠKOLNÍ ZAHRADĚ
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:46 kontrola změn aktuální cena: 28 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole MULTRUS JOS., zezadu opatřeno razítkem Jednoty umělců výtvarných.