Accepting items to auction
Offer us a good quality artworks, pictures and antiques to our exclusive auctions. Our professional team in common, with major art connoisseurs professionally assess and prepare your artworks for an auction or private sale. We also provide professional consultation and expertises for free. We are ready to do everything for Your satisfaction and we are looking forward to Your offers.
Make offer for auction
Please fill out this form and attach photos. Our staff will contact you to arrange the following procedure.
You can attach a picture and/or describtion of items (you can upload file type jpg, pdf, txt, doc, docx, rtf with max. size 10MB)
Auction records
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
Olej na plátně, 70,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vlevo dole Štyrský 25, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
sold for: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
sold for: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
sold for: 23 600 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
sold for: 23 600 000 CZK
GRYGAR Milan
BEZ NÁZVU
Akryl na plátně, 150 x 150 cm, rámováno, datace 1987, signováno zezadu Milan Grygar 1987.
sold for: 1 550 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
BRETAŇSKÁ KRAJINA
Olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, datace 1928, signováno vpravo dole Jan Zrzavý 1928, zezadu opatřeno výstavními štítky.
sold for: 5 828 000 CZK
PRUCHA Jindřich
CHALUPA S KVETOUCÍMI STROMY
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 67 x 80 cm, rámováno, datace 1914, signováno vlevo dole Prucha.
sold for: 1 922 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
TICHÉ MOŘE
Olej na plátně, 93,5 x 129 cm, rámováno, signováno vpravo dole Schikaneder.
sold for: 7 560 000 CZK
EPOS 257
3080 TRANSAKCÍ
Ojedinělou položkou v aukčním katalogu je umělecké dílo etablovaného představitele mladé generace vystupujícího výhradně pod pseudonymem Epos 257.
sold for: 1 320 000 CZK
LEBEDA Otakar
MALÝ DUBOVEC
Olej na plátně, 81 x 121 cm, rámováno, rentoilováno, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky.
sold for: 4 320 000 CZK
BENEŠ Vincenc
PODOBIZNA MALÍŘE PROŠKOVCE
Olej na plátně, 91,5 x 79 cm, rámováno, datace 1908, zezadu opatřeno přípisem s určením.
sold for: 1 980 000 CZK
TOYEN
PŮVOD PRAVDY
Olej na plátně, 66 x 45 cm, rámováno, datace 1952, signováno uprostřed Toyen 52, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.
sold for: 9 120 000 CZK
MEDEK Mikuláš
PTAPČCI
Olej a emajl na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, signováno zezadu Mikuláš Medek spolu s přípisem s určením.
sold for: 2 760 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
UTONULÁ
Olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, datace 1927, signováno vpravo dole Styrsky 1927.
sold for: 24 300 000 CZK
RADIMSKÝ Václav
CHLADNÝ LES V PLNÉM SLUNEČNÍM SVITU
Olej na plátně, 140 x 200 cm, datace – 1900, signováno vlevo dole V Radimský, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
sold for: 10 800 000 CZK
TOYEN
VODA SAMOTY
Olej na plátně, 116 x 73 cm, rámováno, datace 1955, signováno vpravo dole Toyen 55.
sold for: 21 000 000 CZK
DÍAZ Federico
LACRIMAU
Zlato 999/000 a slitina duralu, 80 x 45 x 45 cm, datace – 2010, autorská plastika 3/3.
sold for: 6 500 000 CZK
BAUCH Jan
SNOVÁ KRAJINA
Olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, datace 1932, signováno vlevo nahoře J. Bauch.
sold for: 4 340 000 CZK
ŠPÁLA Václav
SKÁLY U TUNELŮ
Olej na plátně, 65 x 82 cm, rámováno, datace 1931, signováno vlevo dole V. Špála 31, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky, zezadu opatřeno číslem soupisu 608, zezadu na slepém rámu: C.M.62.
sold for: 4 960 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
KOMINÍK A SNĚHULÁK
sold for: 23 600 000 CZK
ŠPÁLA Václav
IDYLA (DÍVKY, KOUPÁNÍ)
Olej na lepence, 37 x 63 cm, rámováno, datace 1910, signováno vlevo dole V. Špála 10, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
sold for: 4 970 000 CZK
JUSTITZ Alfred
DVĚ ŽENY PŘED ZRCADLEM
Olej na plátně, 81 x 65 cm, rámováno, datace 1923, signováno vpravco nahoře A. Justitz 23, zezadu opatřeno výstavním razítkem Vystaveno v S.V.U. Mánes 1935.
sold for: 4 906 000 CZK
FILLA Emil
POLOPOSTAVA ŽENY
Kombinovaná technika na papíře, 59,8 x 43,3 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo nahoře Emil Filla 12.
sold for: 9 936 000 CZK
PRUCHA Jindřich
JARNÍ KRAJINA
Olej na lepence, 63,5 x 74,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – 1909, signováno vpravo dole Prucha.
sold for: 3 230 000 CZK
SKLENÁŘ Zdeněk
ARCHAICKÝ ČÍNSKÝ ZNAK
Olej na plátně, 65,5 x 35 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo nahoře SKLENÁŘ 63, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a výstavními štítky.
sold for: 2 856 000 CZK
LADA Josef
STAVĚNÍ SNĚHULÁKA
Kvaš, tužka na lepence, 36 x 55 cm, rámováno, pod sklem, datace 1942, signováno vlevo dole Honzíkovi Vokálkovi věnuje Jos. Lada 27. III. 1942.
sold for: 1 428 000 CZK
PREISLER Jan
TŘI DÍVKY V LESE
Olej na plátně, 64 x 43 cm, rámováno, datace 1906, signováno vlevo dole JP.
sold for: 8 073 000 CZK
LHOTÁK Kamil
PYRAMIDY
Olej na plátně, 38 x 125 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1946, číslo soupisu díla 726/10.
sold for: 4 470 000 CZK
EBERL František Zdeněk
PARDÁLI (POISSES)
Olej na plátně, 116 x 90 cm, rámováno, datace kol. r. 1927, signováno vpravo dole F. Z. Eberl, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky Celního úřadu v Praze.
sold for: 2 050 000 CZK
ČAPEK Josef
V ČERVNU (KRAJ)
Olej na plátně, 51 x 150 cm, rámováno, datace 1938, signováno vpravo dole Čapek 38, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a výstavními štítky.
sold for: 17 500 000 CZK
MEDEK Mikuláš
KVĚTINÁČE (SNÍDANĚ)
Olej na plátně, 109 x 56 cm, rámováno, datace - 1950, signováno vpravo dole Medek 9. V. 50.
sold for: 10 060 000 CZK
WACHSMAN Alois
KOUPÁNÍ
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 34 x 42,5 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo dole Wachsman 30.
sold for: 2 610 000 CZK
SLAVÍČEK Antonín
Z OKOLÍ OLDŘICHOVCE
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 51,5 x 60,5 cm, rámováno, datace 1908, signováno vlevo dole A. Slavíček.
sold for: 3 790 000 CZK
ŠTYRSKÝ Jindřich
DÉŠŤ
Olej na plátně, 48,5 x 60,5 cm, rámováno, datace 1927, signováno vpravo dole STYRSKY 1927.
sold for: 15 500 000 CZK
ŠPÁLA Václav
NA PILE V DUBROVNÍKU
Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, datováno 1909, signováno vpravo dole V Špála 09.
sold for: 1 860 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
ZÁPAD SLUNCE NA VLTAVĚ
Olej na plátně, 60,5 x 89 cm, rámováno, datace 1910 - 1915, signováno vpravo dole J Schikaneder.
sold for: 5 400 000 CZK
COUBINE OTAKAR
LEŽÍCÍ AKT
Olej na plátně, 74 x 92 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole Coubine.
sold for: 3 000 000 CZK
LHOTÁK KAMIL
MÍR
Olej na plátně, 56,5 x 41,5 cm, rámováno, datováno 8. 10. 1940, signováno vpravo dole KL.
sold for: 1 260 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
ČERVENÁ BÁRKA
Malba temperou na plátně adjustovaném na masonitu, 34 x 46 cm, rámováno, datováno 1948, signováno vlevo dole Jan Zrzavý.
sold for: 3 000 000 CZK
ŠAFAŘÍK JAN
DIVADLO SARAH BERNARDT
Olej na plátně, 81 x 130 cm, rámováno, signováno vpravo dole ŠAFAŘÍK J. PARIS.
sold for: 2 220 000 CZK
BUKOVAC Vlaho
PANÍ KOPISTOVÁ SE SYNEM
Olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, datace 1915, signováno vlevo dole Vlaho Bukovac, č. soupisu 947.
sold for: 3 100 000 CZK
ZRZAVÝ Jan
NEDĚLE V CAMARET
Olej na plátně, 51 x 61 cm, rámováno, datováno 1930, signováno vlevo dole Zrzavý 30.
sold for: 9 700 000 CZK
FOLTÝN František
COMPOSITION
Olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, datace kol. r. 1927, signováno zezadu Foltýn spolu s přípisem s určením.
sold for: 4 680 000 CZK
SCHIKANEDER Jakub
NA KAMPĚ (MILENCI)
Olej na plátně, 100 x 140 cm, rámováno, signováno vpravo dole JSchikaneder. Opatřeno odborným posudkem prof. PhDr. Tomáše Vlčka.
sold for: 7 200 000 CZK
MEDEK Mikuláš
POKUS O PORTRÉT WERNERA VON BRAUNA
Olej a email na plátně, 120 x 80 cm, rámováno, datace 1969.
sold for: 3 000 000 CZK
FILLA Emil
SEDÍCÍ DÍVKA
Olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo nahoře Emil Filla 34. Zezadu opatřeno nápisem Frant. Venera Brno XV Gajdošova 47, F 292.
sold for: 8 200 000 CZK