160 | MILENCI
NAČERADSKÝ Jiří (1939 – 2014)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 65 000 CZK
Olej na plátně, 116 x 89 cm, datace 2008, signováno vpravo dole Načeradský 2008, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.