001 | DÁMA SE SLUNEČNÍKEM
NAVRÁTIL Josef Matěj (1798 – 1865)
- vyvolávací cena: 36 000 CZK
Olej na papíře, 21,5 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.