112 | KOUPÁNÍ
NEUSCHUL Ernest (1895 – 1968)
vyvolávací cena: 80 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:36 kontrola změn aktuální cena: 90 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:15 14773 90 000 CZK 24.6., 00:15 14593 88 000 CZK Olej na plátně, 68 x 127 cm, rámováno.