157 | JERUZALÉM
NEZNÁMÝ AUTOR
vyvolávací cena: 100 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:06 kontrola změn aktuální cena: 200 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 17:29 19608 100 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 26,4 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1928, signováno nečitelně vpravo dole.