149 | V ZÁŘI SLUNCE
NEZNÁMÝ AUTOR
vyvolávací cena: 100 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:50 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na dřevěné desce, rámováno, 27 x 24 cm, rámováno, datace 1923, signováno nečitelně vpravo dole.