128 | ČÁSLAV NA PODZIM
NOVÁK Václav Vojtěch (1901 – 1969)
vyvolávací cena: 25 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:08 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 42 x 50 cm, rámováno, datace 1942, signováno, vlevo dole V. V. Novák 42.